Přihlášení


Zapomenuté heslo

Syndikování

Domů
Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb Znojemska
Napsal Jaroslav Winter   
Pondělí, 30 květen 2011
Centrum sociálních služeb Znojmo představilo 31. května na konferenci Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb Znojemska určený pro uživatele, poskytovatele a zadavatele sociálních služeb. Byli jsme rádi, že se na CZSP pořadatelé obrátili s prosbou o zajištění simultánního přepisu. Pro přepisovatgele Jakuba Zimolku to byla premiéra. Ukázalo se, že přítomnost na těchto akcích je velmi důležitá v souvislosti s propagací simultánního přepisu v rámci komunitního plánování. V adresářích vydávaných kraji či městy pak díky tomu přibudou kontakty na sociální služby potřebné pro osoby se sluchovým postižením jako je simultánní přepis a tlumočení do znakového jazyka, které tam dosud chybí.

Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb Znojemska Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb Znojemska Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb Znojemska


Přidat komentář
 
Národní abilympiáda v Pardubicích
Napsal Jaroslav Winter   
Pátek, 27 květen 2011
Již potřetí jsme zajišťovali simultánní přepis na národní abilympiádě v Pardubicích, z toho podruhé se jej ujal Miloš Černilovský. A jak probíhal 19. ročník abilympiády - národní přehlídky pracovních i volnočasových schopností a dovedností zdravotně postižených lidí, kterou v ČEZ Areně pořádala 27. a 28. května 2011 Česká abilympijská asociace? Zúčastnilo se jí 120 soutěžících, mezi které bylo rozděleno 21 sad medailí. Na benefičním koncertu v malé hale zahráli abilympionikům i veřejnosti dva členové skupiny Vypsaná fiXa – frontman Michal Mareda a bubeník Petr Martínek.

Národní abilympiáda v Pardubicích Národní abilympiáda v Pardubicích Národní abilympiáda v Pardubicích Národní abilympiáda v Pardubicích


Přidat komentář
 
Vyhlášení Ceny Olgy Havlové
Napsal Jaroslav Winter   
Neděle, 22 květen 2011
Přepis, který jsme zajišťovali 23. května na slavnostním vyhlášení Ceny Olgy Havlové v budově ČSOB v Praze, byl pro nás mimořádně příjemný. Sedmnáctou nositelkou této ceny, kterou uděluje Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové, se totiž letos stala Mgr. Věra Strnadová. Ocenění získala za dlouhodobé usilování o zlepšování životních podmínek pro občany s postižením sluchu a odstraňování bariér zejména v oblastech komunikace, dopravy, ve zdravotnictví a v audiovizuálních médiích. Ve zdůvodnění poroty byly připomenuty i její zásluhy o prosazení simultánního přepisu mluvené řeči jako nové sociální služby. O simultánní přepis celého programu se s velkým potěšením postarala přepisovatelka Simona Sedmihorská.

Vyhlášení Ceny Olgy Havlové Vyhlášení Ceny Olgy Havlové Vyhlášení Ceny Olgy Havlové Vyhlášení Ceny Olgy Havlové
Vyhlášení Ceny Olgy Havlové Vyhlášení Ceny Olgy Havlové Vyhlášení Ceny Olgy Havlové


Přidat komentář
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 17 - 20 z 258